Trening Strzelecki – 22.10.2023r

Zapraszamy na Trening Strzelecki – 22 Października 2023, Już w Najbliższą Niedzielę!

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że kolejny trening strzelecki odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 22 października 2023. Zapraszamy wszystkich entuzjastów strzelectwa na kilka godzin intensywnego treningu na naszej strzelnicy. Rozpoczęcie o godzinie 11.00.

Mamy dla Was przygotowane wyjątkowe „niespodzianki” na ten dzień:

  1. Oficjalne przekazanie do użytku naszego nowego nabytku – Karabinka CZ SCORPION EVO3 S1 Carabine Faux kal. 9mm. Będzie to świetna okazja, aby jako pierwsi wypróbować ten nowoczesny sprzęt i oddać pierwsze strzały.
  2. Konwersja CAA Micro Roni do naszego Glocka 17, co pozwoli na zmianę pistoletu w poręczny karabin. To doskonała szansa, aby zobaczyć i wypróbować tę innowacyjną modyfikację.

Oczywiście, jak zwykle, dostępne będą również inne jednostki ze „ścianki” – więc będzie z czego wybierać i na czym ćwiczyć.

Ten trening to nie tylko doskonała okazja do poprawy swoich umiejętności strzeleckich, ale także czas na integrację z innymi pasjonatami strzelectwa. Nie ważne, czy jesteś doświadczonym strzelcem, czy dopiero zaczynasz – ten trening jest dla Ciebie.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności, poznać nowych ludzi i po prostu dobrze się bawić. Przyjdźcie z przyjaciółmi i rodziną – niech ten dzień stanie się okazją do wspólnego odkrywania fascynującego świata strzelectwa. Czekamy na Was już w najbliższą niedzielę na strzelnicy!

Scroll to Top