O nas

Nasza historia

1997 | Powołanie Koła LOK w Drelowie

Nasze koło LOK Drelów zostało założone z głębokim zaangażowaniem w kultywowanie i promowanie strzelectwa. To był początek naszej podróży, która zjednoczyła entuzjastów strzelectwa i stworzyła silną społeczność z pasją do tego sportu.

2016 | Zmiana zarządu

Moment zmiany zarządu był kluczowym punktem zwrotnym dla naszego koła. Nowe przywództwo przyniosło ze sobą nowe idee i strategie, które nadały kierunek rozwoju naszego koła, skupiając się na innowacjach i poszerzaniu zakresu naszych działań.

2018 | Pierwsze plany budowy strzelnicy

Ogłoszenie planów budowy strzelnicy było znaczącym krokiem w dążeniu do ulepszenia naszych obiektów. Ten projekt zainicjował ekscytującą fazę rozwoju, pokazując nasze ambicje w stawaniu się wiodącym centrum strzeleckim w regionie.

2021 | Otwarcie strzelnicy

Uroczyste otwarcie naszej strzelnicy to kamień milowy, który świadczy o realizacji naszych ambitnych celów. Ten dzień zapisał się jako triumfalny moment w historii naszego koła, symbolizując nasze zaangażowanie w dostarczanie doskonałych warunków do uprawiania strzelectwa oraz wzbogacenie doświadczeń naszych członków i gości.

26

Lat działalności

62

Członków

70

Jednostek broni

1000+

Odwiedzin strzelnicy

Zarząd Koła LOK w Drelowie

Przedstawiamy członków zarządu naszego koła strzeleckiego, którzy z pasją i zaangażowaniem dbają o rozwój strzelectwa w naszej społeczności. Skład zarządu obejmuje doświadczonych strzelców, instruktorów oraz entuzjastów sportu, którzy wspólnie pracują nad zapewnieniem najwyższej jakości doświadczeń strzeleckich dla wszystkich członków oraz gości.

Grzegorz Panasiuk

Prezes

Jerzy Jeleszuk

Wice Prezes

Mariusz Filipiuk

Członek Zarządu

Mirosław Kulawczuk

Członek Zarządu | Skarbnik

Janusz Jaroszewski

Członek Zarządu | Magazynier

Grzegorz Holeszczuk

Członek Zarządu | Magazynier

Scroll to Top