logo lok drelów

Wyniki Otwartych Zawodów Strzeleckich z karabinka KBKS

Podsumowanie Otwartych Zawodów z karabinka KBKS.
 
Patronat Honorowy nad niedzielnymi zawodami strzeleckimi objął Starosta Bialski Mariusz Filipiuk. Dziękujemy!
 
Zawody obejmowały 2 konkurencje strzeleckie z karabinka KBKS (pozycja leżąca 50m i pozycja stojąca 25 m).
 
Dziękujemy Wam strzelcy, że kolejny raz nam zaufaliście i przybyliście do Aleksandrówki.
 
Zawody odbyły się bezpiecznie w serdecznej atmosferze, a to zawsze buduje i napędza do działania… Były to co prawda ostatnie zawody organizowane przez Koło LOK Drelów w 2021 roku, a więc pozwolimy sobie na kilka słów podsumowania przed wynikami.
 
Chcielibyśmy przypomnieć, że oficjalne otwarcie strzelnicy LOK w Aleksandrówce odbyło się 20 czerwca 2021 r. Dzięki pomocy kolegów i członków wspierających udało się w przeciągu 6 miesięcy pobudować wiaty, dokupić niezbędny sprzęt oraz zakupić niezbędne jednostki broni. Bardzo WAM Dziękujemy!
 
Zorganizowaliśmy Zawody rangi Wojewódzkiej, kilka treningów strzeleckich oraz Zawody Otwarte min. z KBK AK, Pistoletu, Strzelby, KBKS. Przybyło kilkunastu nowych kolegów członków LOK Drelów.
 
W roku 2022 planujemy w pierwszej kolejności uprzątnąć na „tip top” plac na strzelnicy, potem zabieramy się za porządny serwis posiadanych jednostek (ustawienie spustów i celności) i wracamy do strzelania! Nowy rok – nowe plany! Wszystkiego dzisiaj nie zdradzimy ale zapowiada się bardzo ciekawy rok 2022 z Kołem LOK Drelów.
 
A teraz zapowiedziane podsumowanie Otwartych Zawodów z karabinka KBKS:
1. Miejsce – Paweł Tchórz 🏆👏
2. Miejsce – Grzegorz Czarnocki🏆👏
3. Miejsce- Jarosław Suprynowicz 🏆👏
 
Serdecznie Gratulujemy!!!

Zobacz również:

Śledź nas

Inne

INFORMACJE KONTAKTOWE